Wat mense sê

Adverteer by ons

SARIE & SARIE KOS ADVERTENSIEVERKOPE en –OPLOSSINGS VERKOOPSDIREKTEURCraig Nicholson   Craig.Nicholson@media24.com SAKEBESTUURDER: VROUETYDSKRIFTEMarilize Hay   Marilize.Hay@media24.com SAKEBESTUURDER (KZN)Eugene Marais   emarais@media24.com SAKEBESTUURDER: DIGITAALTerance Winson   Terance.Winson@media24.com VERKOOPSBESTUURDER (JHB)Bianca Quinn   Bianca.Quinn@media24.com  083 375 1721 VERKOOPSBESTUURDER (Kaapstad)Abigail Wilmot   Abigail.Wilmot@media24.com   083 212 1141  INTEKENARE SIRKULASIEBESTUURDER   Adele Minnaar    Adele.Minnaar@media24.com   (011) 217 3263 BESTUURDER: INTEKENDIENSTE Dilshaad …

Lees verder
Wat mense sê

Kontak ons

Kaapstad: Posbus 1802, Kaapstad 8000 19de vloer, ABSA-sentrum Adderleystraat 4, Kaapstad 8001 Tel: 021 408 3091 Faks: 021 408 3099 Johannesburg: Posbus 785266, Sandton 2146 Media24, Protea Park 5A, Protea Place, Sandown 2196 Tel: 011 322 0745 Faks: 011 322 …

Lees verder